Amigo Birol'dan Erdoğan'a sitem
Yayınlanma:
Milli Takım’ın yurt içinde ve dışındaki her maçında elinde Türk bayrağıyla tribünleri coşturan Amigo Birol ( Ertan), Türkiye Futbol Federasyonu ve spor kamuoyuna kırgın.
49 yıldır kalbi Milli Takım için çarpan Birol Ertan “49 yıldır kendi imkânlarımla hep takımımızın yanında oldum, olmaya da devam edeceğim.“dedi. Milli Takım’ı desteklemek için 11 Haziran’da İzlanda’da oynanacak maça da gideceğini belirten Amigo Birol, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sitem etti. Ertan, “Sayın cumhurbaşkanımız İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı’yken arayıp sorardı. Şimdi ne arıyor, ne de soruyor.” dedi. (FOTOGRAF: İSKENDER ÖZSOY)
Spor
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.