Vefa Salman'dan Başkan Altınok Öz'e Ziyaret
Yayınlanma:
Ziyareti sırasında Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün personeliyle bayramlaşma toplantısına katılan Salman, daha Öz’den bilgi aldı.
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün makam odasında devam eden ziyarette Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Başkan Op. Dr. Altınok Öz"ün kendisi için çok değerli olduğunu ve onu çok sevdiğini belirterek bir plaket takdim etti. Başkan Op. Dr. Altınok Öz de Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın ziyaretinin kendisini çok mutlu ettiğini belirterek teşekkür etti.
Ziyaret sırasında CHP Pendik Ilçe Başkanı Halit Temiz, Kartal Belediye Başkan Yardımcıları Gülcemal Fidan, Ömer Fethi Gürer, Ali Apaydın, Feyyaz Kaynak, Dr.Turgut Mermertaş, Meclis Başkan Vekili Dr. Ali Ekber Şahin, CHP Grup Başkanı Vekili Nihal Korkmaz ve Meclis Üyesi Yücel Süslü de yer aldı.
İstanbul
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.