Çöp şiş restoranına ünlü akını
Yayınlanma:
Başarılı oyuncu Ayça İnci oyunculuğun yanı sıra restoran işletmeciliğine devam ediyor.
Kozyatağında bulunan İnciden çöp şiş restoranı işleten Ayça İnci’nin restoranına birbirinden ünlü isimler akın ediyor.
Geçtiğimiz günlerde Ayça İnci’den çöp şiş yemeğe oyuncu Ahmet Kural, Emine Ün, Hakan Bilgin, Ayşe Kökü , Gülay Baltacı Asena , Mehmet Çepiç Elif dizisinde oynayan Fatih Ayhan ve İş adamı ve Fenerbahçeli Sadettin Saran geldi.
![](/images/files/uploads/PHOTO-2019-03-06-14-22-36.jpg)
İş Adamı Sadettin Saran Kadıköyedeki Fenerbahçe maçları öncesi dostlarıyla birlikte Kozyatağındaki bulunan İnciden Çöp şiş restoranını tercih etti. Saran ve özelleilkle ciğer şiş yiyerek çok memnun kaldığını söyledi.
Geçtiğimiz günlerde Ayça İnci’den çöp şiş yemeğe oyuncu Ahmet Kural, Emine Ün, Hakan Bilgin, Ayşe Kökü , Gülay Baltacı Asena , Mehmet Çepiç Elif dizisinde oynayan Fatih Ayhan ve İş adamı ve Fenerbahçeli Sadettin Saran geldi.
![](/images/files/uploads/PHOTO-2019-03-06-14-22-36.jpg)
İş Adamı Sadettin Saran Kadıköyedeki Fenerbahçe maçları öncesi dostlarıyla birlikte Kozyatağındaki bulunan İnciden Çöp şiş restoranını tercih etti. Saran ve özelleilkle ciğer şiş yiyerek çok memnun kaldığını söyledi.
İstanbul
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.