Beylikdüzü Belediyesi sağlık çalışanlarını ağırladı
Yayınlanma:
Beylikdüzü Belediyesi, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla sağlık kuruluşu temsilcileri ve sağlık emekçilerini ağırladı.
Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen program Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşti. Programda yaptığı konuşmasına sağlık emekçilerinin bayramını kutlayarak başlayan Beylikdüzü Belediyesi Başkan Vekili Ömer Şatır, “Beylikdüzü Belediyesi olarak Sağlık İşleri Müdürlüğümüzle vatandaşlarımızın her daim yanlarında olmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.
İstanbul
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.