'Yeşil bir gelecek için birlikte çalışmalıyız'
Yayınlanma:
Küresel iklim değişikliği çalışmaları ve çevre odaklı sosyal sorumluluk projeleri ile farkındalık yaratan Reis Gıda, bu sene 5. kez düzenlenen Yeşil Ekonomi Ödülüne bir kez daha layık görüldü.
Gazeteci Celal Toprak’ın önderliğinde sunulan Yeşil Ekonomi Programı’ndan yola çıkılarak verilen Yeşil Ekonomi Ödülleri’nin, bu yıl 5.’si gerçekleştirildi. Çevreye karşı duyarlı bir yaklaşım sergileyen ve bu konuda çalışmalar sürdüren kişi ve kurumları onurlandırmak üzere, 20 Mart Çarşamba günü ticaretin kalbi Perpa’da düzenlenen törene; iş dünyası, bürokrasi, yerel yönetimler ve medya dünyasının temsilcileri katıldı. Küresel iklim değişikliği çalışmaları ile öne çıkan Reis Gıda, törende “Yeşil Ekonomi Ödülü”ne sahip oldu.
Şirketler
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.