'Yarınların umudu çocuklarımız için hep birlikte çalışmalıyız'
Yayınlanma:
Gerçekleştirdiği çalışmalarla toplumun her kesimine dokunmaya çalışan Reis Gıda, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklar ile bir araya geldi. Obeziteyle mücadele konusuna dikkat çeken Reis Gıda, “Sağlıklı yaşam yürüyüşü” ve “Bakliyatlarla boyama” etkinlikleriyle çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağladı.
38 yıldır kuru gıda sektörünün lideri olan Reis Gıda, topluma faydalı çalışmaları sürdürmeye devam ediyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, Yeşilköy sahilinde geleceğimizin simgesi çocuklarla bir araya gelerek sağlıklı yaşam söyleyişleriyle birlikte, sağlıklı yaşam yürüyüşü yaparak obezite farkındalığına dikkat çekti. Çocuklara bakliyatları sevdirmek için de bakliyatlarla resim etkinliği yaparak ev yemeğinin önemi anlatıldı. Reis’in geleneksel hale getirdiği etkinlikte, hediye edilen ‘’Abur cubura karnımız tok’’ uçurtmaları gökyüzünü renklendirdi.
Şirketler
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.