SPORTIVE DİJİTALLEŞME YOLUNDA VODAFONE TÜRKİYE'Yİ SEÇTİ

SPORTIVE DİJİTALLEŞME YOLUNDA VODAFONE TÜRKİYE'Yİ SEÇTİ
Vodafone Türkiye, sunduğu uçtan uca iletişim çözümleriyle Türkiye’nin en yaygın çok markalı spor perakendecisi Sportive’in dijital iş ortağı oldu. Buna göre Vodafone Türkiye, mobilden sabite ve çözüm servislerine kadar dijitalleşmenin tüm alanlarında Sportive markasını geleceğe hazırlayacak.
İşbirliği kapsamında Sportive, Vodafone Türkiye uçtan uca (MPLS VPN) alt yapısı sayesinde merkezden mağazalarına ve tüm satış noktalarına 7/24 hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşarak kesintisiz iletişim avantajı sağlayacak. Sportive ayrıca, Vodafone Güvenli Wi-Fi hizmeti sayesinde müşterilerine güvenli ve ücretsiz internet sağlayacak ve fırsatlar ile ilgili anlık olarak bilgilendirebilecek.
Türkiye"nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Vodafone Türkiye, 32 mağazası ve e-satış portalları ile spor perakendeciliğinin önde gelen şirketlerinden Sportive’e, mobil ve sabit iletişimin yani sıra güvenli Wi-Fi ve CRM çözümleriyle uçtan uca destek vermeye başlayarak dijital iş ortağı oldu.
İşbirliği kapsamında Sportive; merkezden mağazalarına Vodafone Türkiye güvencesiyle kesintisiz olarak 7/24 ulaşabilecek, MPLS VPN sabit alt yapısı ile hızlı ve güvenli bir şekilde iletişimini sürdürebilecek ve Vodafone Güvenli Wi-Fi hizmeti sayesinde mağazalarında müşterilerine güvenli ve ücretsiz internet sağlayabilecek. Vodafone Güvenli Wi-Fi sayesinde Sportive müşterileri ayrıca onlara özel fırsat ve kampanyalardan da anında haberdar olabilecek.
Meltem Bakiler Şahin: “Hem Sportive hem de Sportive müşterileri kesintisiz ve güvenli iletişimden faydalanacak”
Vodafone olarak Türkiye"deki işletmelerin ihtiyaçlarını yakından takip edip, onlara özel çözümler üreterek dijitalleşme süreçlerine en hızlı şekilde destek olduklarını belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şöyle konuştu:
“Farklı sektörlerdeki şirketlerin tüm iletişim ihtiyaçlarını, tek çatı altında sunduğumuz entegre çözümler ile karşılayarak, rekabetçi koşullarda operasyonel verimliliklerini artırmayı ve onlara maliyet avantajı sağlamayı ilke ediniyoruz. Perakende sektörü de, nihai tüketiciye doğrudan en fazla ulaşan sektörlerden biri olarak, trendlere ve dijitalleşmeye en fazla uyum sağlaması gereken sektörlerin başında geliyor. Bu kapsamda, Türkiye’nin en yaygın çok markalı spor perakendecisi olan Sportive’in de, daha profesyonel ve kaliteli bir altyapı ile tüm lokasyonlarına kolayca ve kesintisiz erişebilme, müşterilerinin dijital iletişim ihtiyaçlarına yanıt verebilme ve tüm bu süreçlerde de güvenliğin artırılması yönünde bir destek arayışı vardı. Biz de sunduğumuz akıllı çözümlerle tüm bu ihtiyaçları karşılayarak, Sportive’in verimlilik hedeflerine katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Bu işbirliğimizle, hem Sportive hem de Sportive müşterileri kesintisiz ve güvenli iletişimden faydalanacak. Müşterilerimizin dijital iş ortağı olarak, kurumsal çözüm ve teknoloji ihtiyaçlarını tespit ederek daha etkin çalışmalarını sağlamaya devam edeceğiz.”  
Zeynep Selgur: “Vodafone ile gerçekleştirdiğimiz dijital iş ortaklığı bize ciddi katkılar sağlıyor”
Sportive Genel Müdürü Zeynep Selgur ise gelenekselden dijital işletmeciliğe dönüş yolunda gerçekleştikleri iş ortaklığı için şunları söyledi:
“Değişen müşteri profili ve tüketici alışkanlıklarıyla birlikte perakendede dijitalleşmenin önemi her geçen gün artıyor. Biz Türkiye’nin en büyük yerel sermayeli spor perakendecisi olarak dijital dünyayı çok yakından izliyoruz. Zira faaliyet gösterdiğimiz spor perakendeciliği, dünyada da en dinamik ve gelişime en açık kategorilerden bir tanesi. Dolayısıyla gelenekselden dijital işletmeciliğe dönüşüm en büyük önceliklerimizden. Vodafone ile gerçekleştirdiğimiz dijital iş ortaklığı bize şimdiden ciddi katkılar sağlıyor. Önümüzdeki dönemde ihtiyaçlara göre daha da gelişecek ve şekillenecek çözümlerle verimliliğimizi ve büyümemizi artırmaya devam edeceğiz.”
 YENİGÜN / İSTANBUL
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.