Reis Gıda ile sofralar umutla doldu

Reis Gıda ile sofralar umutla doldu
38 yıldır bakliyat sektöründe faaliyet gösteren Reis Gıda, Ramazan ayında sosyal medya üzerinden başlattığı ‘‘#SesVer’’ projesi ile büyük bir başarıya imza attı. “Yemeğini Paylaşmak İçin Ses Ver” diyen Reis Gıda, boş tabağa kaşık ile vurulan anın videosunu veya fotoğrafını #SesVer etiketiyle yapılan tüm paylaşımlar adına Kızılay başta olmak üzere birçok resmi yardım kuruluşuna bakliyat desteği gerçekleştirdi. Tüm paylaşımlarla bu bayramda da sesler birlik oldu, sofralar umutla doldu.
Reis Gıda, her yıl Ramazan ayında ‘’Paylaşmaya Niyetliyiz’’ başlığı altında hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi.  Geçen sene ‘’Bir tabak paylaş’’ diyen Reis Gıda, bu ramazanda ise ‘’Yemeğini Paylaşmak için #SesVer ‘’ etiketiyle yardımlaşma çağrısında bulundu. Sosyal medya kullanıcılarından, kendi hesapları üzerinden boş tabağa kaşık ile vurularak ses çıkartılan anların videosunu ve #SesVer etiketiyle çekilen fotoğrafları yardıma dönüştürdü.
 
Bu bayramda da sesler birlik oldu, sofralar umutla doldu
Ramazan ayında elimizi uzatmaya niyetliyiz diyen Reis Gıda’nın Yönetim Kurulu Üyesi Işılay Reis Yorgun, Biz Reis Gıda olarak her zaman ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya çalıştık. Bu çalışmalarımızı toplum geneline yayarak bir ses, bir soluk olmak istedik. Birimizin fısıltısı hepimizin sesi oldu. Ramazan ayının hissiyatına yakışır bir biçimde “Paylaşmaya Niyetliyiz” sloganı ile başlattığımız projemizde, Kızılay’a gönderdiğimiz yardımlarla 32 bin kişinin sofrasını, katılımcıların paylaşımları sayesinde umutla doldurduk. Paylaşım yapan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.
 
Işılay Reis Yorgun sözlerine şöyle devam etti; ‘‘Aileleri birleştiren, özlemleri bitiren ve mutlu yarınlara vesile olan bayram, kültürümüzün temel taşını oluşturmaktadır. Bayram birlikteliktir, hoşgörü ve kavuşmadır. Tüm sevdiklerinizle bir sofrayı paylaşacağınız, bereketli lezzetlerde buluşacağınız, sağlıklı, huzurlu ve mutlu bayramlarınız olsun.’’
 
YENİGÜN / İSTANBUL

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.