Selanik Belediyesi'nin jesti
Yayınlanma:
Selanik’teki Atatürk Evi’nin önünden geçen Apostolou Pavlou Caddesi, geçen sonbaharda başlatılan çalışmalar tamamlanarak araç trafiğine kapatıldı.
Geçen sonbaharda başlatılan çalışmalar tamamlanarak araç trafiğine kapatıldı. Selanik Belediyesi Girişim ve Kültürel Kalkınma Merkezi’nin yürüttüğü çalışmaların sponsorluğunu merkezi Atina’da olan Stavros Niarchos Vakfı yüklendi. Selanik’in bağımsız Belediye Başkanı Yannis Butaris de Selanik Başkonsolosluğu’nun olduğu Agiou Dimitriou Caddesi’yle bu caddenin Apostolou Pavlou caddesinin kesiştiği köşeye Atatürk Evi’ni gösteren yön levhaları koydurmuştu. (FOTOĞRAF: İSKENDER ÖZSOY)
Kültür-sanat
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.