Harika Menteş'in Resim Sergisi Kartal Belediyesi Hizmet Binasında Kartallılarla Buluştu
Yayınlanma:
Ressam Harika Menteş, “ Suret ve Süreç” başlıklı sergisiyle yeni eserlerini Kartal Belediyesi yeni hizmet binasında sanatseverlerin beğenisine sundu.
17 yıldır resim yapan ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü olarak çalışmalarda bulunan Menteş’in “Suret ve Süreç” başlıklı sergisi, 4 Mart’a kadar resim severler için ziyarete açık kalacak.
Daha önce de ebru sanatını akrilik çalışmayla birleştirdiği sergisiyle Kartallılardan büyük ilgi gören Menteş, amacının, resimde farklı teknikler kullanarak Kartallı sanatseverlere değişik bir bakış açısı sunmak olduğunu belirtiyor. Gezi olaylarındaki farklı kareleri de eserlerine yansıtan Menteş, bir tablosunda Gazeteci Yazar Uğur Mumcu’ya da yer verdi.
Kültür-sanat
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.