Ayşen Laçinel'den, 'Sen Kimsin?'
Kariyer yapan ve iddialı hedefleri olanlar; iş ve meslek seçiminde yol ayrımında kalıp yeni seçimler arifesinde bulunanlar; ‘kendimi daha iyi nasıl ifade edebilirim’ sorusunu kendine soranlar; ‘neden yanlış anlaşılıyorum" diyenler; hayatını yeniden kurgulamak ve yeni başlangıç yapmak isteyenler için harika bir yolculuktur bu kitap.
Ayşen Laçinel; eğitmenlik, danışmanlık ve yaşam koçluğu deneyimleri ile okurlarına,
yaşam yolculuklarında liderlik edip, yol arkadaşlığı yapmaktadır. Bu kitap ile her okur; kendisini, yeteneğini ve gücünü çok daha net görerek, kendini tanıyacak, kendini bilecek ve yaşamın değerini fark edip, başarı ve mutluluğu yakalayacaktır.
Okurun kendisiyle buluşması, kendisini fark etmesi ve doğru hedefi belirlemesini sağlayacak,
keyifli ve yararlı bir çalışma olan ‘SEN KİMSİN?’ Tüm kitapçılarda raflarda yerini aldı. Kitapyurdu.com"dan da siparişlerinizi verebilirsiniz.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.