Sinan Akçıl Cumgurbaşkanı Erdoğan'a olan sevgisini böyle paylaştı! Sinan Akçıl Cumgurbaşkanı Erdoğan'a olan sevgisini böyle paylaştı!

Yalı Çapkını dizisiyle yıldızı parlayan ünlü oyuncu Mert Ramazan Demir, İbrahim Selim'in programına katıldı. Sosyal medyada özellikle kaşlarıyla ilgili komik capsler yapılan Mert Ramazan Demir, liseda başından geçen bir anısı paylaştı. Demir, "Lisede tıraş makinasıyla kaşlarımı kestim ve aylarca çıkmadı. Bütün özgüvenim gitmişti. Kaşlarımın çıkması için her gün dua ettim" ifadelerini kullandı.

Yalı Çapkını'nın Ferit'i Mert Ramazan Demir'in kaş anısını duyanlar gülme  krizine girdi - Mavi Kadın

İbrahim Selim herkesin çok merak ettiği bir soruyu Mert Ramazan'a sorarak"Kaşlarını alıyor musun?" dedi. Genç oyuncu bu soruya gülerek şu şekilde cevap verdi;
 "Sizin de böyle bir kaşınız olsa bir el atardınız. Sen beni bir de lisede görecektin. Kaşlarımdan dolayı benimle çok dalga geçiyorlardı. Benim en büyük travmalarımdan biriydi. Şu anda da sevdiğim şeylerden biri. Liseye giderken bir gün çok fena bunaldım ve tıraş makinasıyla  kaşlarımı kestim. Kaşımın sadece kenarları kaldı. O yaz bir fırında çalışırken bir kaşçı abla geldi ve 'sen bu kaşına naptın?' diye sordu. 'Bu kaş küser' dedi. Kaş çıkmıyormuş yani ve benim kaşlarım uzun zaman çıkmadı. O kaşlarımın hali benim bütün özgüvenimi bitirdi. Kaşlarımın çıkması için çok dua ettim. Şuan bunu gülerek anlatıyorum ama o zamanlar çok zordu" dedi.

Yalı Çapkını Dizisinin Ferit'inin Gençlik Fotoğrafı Dumur Etti! “Beş Dakika  Daha Geç Doğsaymış, Kaş Olacakmış!” O Görüntüsü Ağızları Yarım Metre Açık  Bıraktı… - Ankara Yaşam Haberleri

Kaynak: Yenigün Haber Merkezi