Ford, Tavana Monte Edilen Batarya Geliştirdi: Elektrikli Otomobiller İçin Yedek Batarya Görevi Görecek Ford, Tavana Monte Edilen Batarya Geliştirdi: Elektrikli Otomobiller İçin Yedek Batarya Görevi Görecek

Tesla Cybertruck prototiplerinden biri, yeni sızdırılan bir fotoğrafla iç mekanıyla birlikte görüldü. Fotoğrafta, sürücünün bakış açısını yansıtan direksiyon simidi ve derin gösterge paneli ön plana çıkıyor. Direksiyon simidi, önceki Tesla modellerinden farklı bir tasarıma sahip olup, boyunduruk ve yuvarlak direksiyonların bir karışımını andırıyor. Sürücünün önünde ise herhangi bir ekran veya gösterge bulunmuyor.

2024-tesla-cybertruck-leaked-interior-image-eqw646fc47586148

Fotoğraf aynı zamanda Cybertruck'ın iç mekanının derinliğini gösteriyor ve beklendiği gibi kabinin şeklinden dolayı oldukça geniş bir alan sunuyor. Ortadaki konsolun artık bir orta koltuğa dönüşmediği görülüyor.

tesla-cybertruck-pov-interior-photos

Tesla, Cybertruck'ı bu yaz üretime almayı planlarken, hacimli üretimin gelecek yıla kadar gerçekleşmesi bekleniyor. Şirket, resmi teslimat etkinliğinde Cybertruck hakkında daha fazla ayrıntıyı açıklayacağını belirtti. Bu nedenle, iç mekan tasarımında üretim öncesi değişikliklerin olabileceği göz önünde bulundurulmalı. Cybertruck'ın radikal iç mekan tasarımı, hem sevenlerini heyecanlandıracak hem de farklı yorumlara neden olacak gibi görünüyor.