Güldür Güldür Show'un en sevilen kadın oyuncularından olan Meltem Yılmazkaya, müzisyen nişanlısıyla evlendi. Sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla mutluluğunu sevenleriyle paylaşan Yılmazkaya, bir çok tebrik mesajı yağdı.

Mutluluğunu şu sözlerle ifade eden başarılın oyuncu, "Büyük büyük cümleler kuramadığım bir hayatın, büyük büyük sürprizlerine… Bir yuvanın çatısının altında büyümeye karar verdik… Kolay değildi iki ayrı insanın ortak 'evet'i, ona da cesaret ettik…"dedi.

Meltem Yılmazkaya ile Kadir Doğan evlendi! Meltem Yılmazkaya ve Kadir Doğan kimdir? - Magazin haberleri

Tüm Türkiye'yi derinden etkileyen deprem sonrası eğlenmeye ve kutlama yapmak istemeyen Yılmazkaya;

"Bir süre önce kolay olmayan bir zamana denk geldik, ne yüzümüz ne gönlümüz el vermedi eğlenmeye. Sarılınca yaralar elbet sarılırız dostlarla şarkılar danslar eşliğinde… Seven sevmeyen her gönüle güzellik dilerken, biz vardık murada, dostlar çıksın kerevetine :)"

Eşine Övgü Dolu Sözler

"Ve sen sevgilim. Yol uzun, duygu çok! İyi kötü bir arada hep işte! Kaybettiğim inanç, örüldü büyük bir sabır ve emekle! En çok güldüğüm, saatlerce konuştuğum bazen hayata sövdüğüm, evde hep makyajsız, bazen de suratsız bütün anlarımı çekenim… Seni… Bizi seviyorum..."

Kaynak: Yenigün Haber Merkezi