Üvey Anne Serap kimdir? Hazal Filiz Küçükköse kaç yaşında, nereli? Hazal Filiz Küçükköse oynadığı diziler

Üvey Anne Serap kimdir? Hazal Filiz Küçükköse kaç yaşında, nereli? Hazal Filiz Küçükköse oynadığı diziler
Üvey Anne Serap kimdir? Atv Üvey Annenin başrolünde oynayan Serap kimdir? Üvey Anne Serap gerçek adı ne? Hazal Filiz Küçükköse kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Hazal Filiz Küçükköse oynadığı diziler

Üvey Anne Serap kimdir? Atv Üvey Anne dizisi Serap kimdir? Yeni dizi Üvey Annenin başrolünde oynayan Serap kimdir? Üvey Anne Serap gerçek adı ne? Üvey Anne Serap karakterini oynayan Hazal Filiz Küçükköse kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Hazal Filiz Küçükköse kimdir? Hazal Filiz Küçükköse'ın oynadığı diziler, Hazal Filiz Küçükköse dizileri, Hazal Filiz Küçükköse instagram hesabı, Hazal Filiz Küçükköse hakkında bilgiler ve Hazal Filiz Küçükköse sosyal medya hesapları:

Üvey Anne Serap kimdir?

Üvey Anne dizisinin karakterlerinden birisi olan Serap rolünde Hazal Filiz Küçükköse'ı izleyeceğiz. Hazal Filiz Küçükköse, Üvey Anne Serap rolünü oynuyor.

Üvey Anne Serap Karakteri kimdir?

Atv'nin yeni yaz dizisi Üvey Anne karakterleri arasında Serap çok merak ediliyor. Üvey Anne Serap rolünde Hazal Filiz Küçükköse karşımıza çıkacak. Kutsi ile Hazal Filiz Küçükköse'yi başrollerde izleyeceğiz.

Hazal Filiz Küçükköse kaç yaşında?

uvey-anne-serap-kimdir-gercek-adi-ne

Oyuncu Hazal Filiz Küçükköse 35 yaşında. Güzel oyuncu Hazal Filiz Küçükköse 1988 yılında Mersin’de doğdu. 9 Şubat 1988 doğumludur.

Hazal Filiz Küçükköse nereli

Hazal Filiz Küçükköse Mersin'de doğdu. Liseyi ise Ankara'da bitirdi. Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü'ne başladı ama üçüncü sınıfta bıraktı. Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya bölümüne devam ediyor.

Hazal Filiz Küçükköse boyu ve kilosu

172 cm boyundaki Hazal Filiz Küçükköse uzun boyu ile dikkat çeken bir oyuncu. Kilosu ise 55.

Hazal Filiz Küçükköse evli mi? Sevgilisi kim?

2014 yılnıda Tuan Tunalı ile evlenen güzel oyuncu 2018 yılında ise eşinden ayrıldı.

Hazal Filiz Küçükköse hangi dizilerde oynadı?

Hazal-Filiz-Kucukkose-kimdir-kac-yasinda

Deniz yıldızı dizisi ile ilk defa kamera karşısına geçen Hazal Filiz Küçükköse daha sonra Kalbim Seni Seçti, Ustura Kemal, Beni Affet, Günahkar, Kara Sevda, Rüya, Mehmed: Bir Cihan Fatihi, Zemheri, Bir Peri Masalı, Kötü Adamın 10 Günü dizilerinde rol almıştır. Kalbim Seni Seçti dizisindeki Ada rolüyle tanınmaya başlanan oyuncu, Ustura Kemal dizisinde Kalisto karakterini canlandırdı. Beni Affet dizisinde Leyla rolünü oynadı. Günahkar dizisinde ise Aslıhan Karasu olarak karşımıza çıktı.

Kara Sevda dizisindeki Zeynep Soydere karakteri ile kariyerine yeni bir sayfa açtı. Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisinde Melike Hatun olarak karşımıza çıktı. 2022 yılında Bir Peri Masalı dizisinde Neslihan Köksal rolünü canlandırdı. 2023 yılında Ağustos ayında Netflix'te yayınlanacak olan Kötü Adamın 10 Günü dizisinde Buket rolüyle karşımıza çıkacak.

 • 2009-2010 Deniz Yıldızı / Gözde
 • 2011 Kalbim Seni Seçti / Ada
 • 2012 Ustura Kemal / Kalisto
 • 2012 Uçurum
 • 2014 Beni Affet / Leyla
 • 2014 Günahkar / Aslıhan Karasu
 • 2015-2017 Kara Sevda / Zeynep Soydere
 • 2017 Rüya / Elif Ardalı
 • 2018 Mehmed: Bir Cihan Fatihi / Melike
 • 2020 Zemheri / Berrak
 • 2022 Bir Peri Masalı / Neslihan Köksal
 • 2023 Kötü Adamın 10 Günü / Buket
 • 2023 Üvey Anne / Serap

Hazal Filiz Küçükköse sosyal medya hesapları

3 milyon takipçili İnstagram hesabı: @hazalfilizkucukkose

Kaynak: HABER MERKEZİ