ICT Enerji Dergisi, Enerji Sektörünün Nabzını Tutacak!

ICT Enerji Dergisi, Enerji Sektörünün Nabzını Tutacak!
Enerji hayatın her alanında gerekli bir kavram... İnsanoğlu var olduğu günden beri temel ihtiyaçları için enerjiye gerek duyuyor.

Enerji hayatın her alanında gerekli bir kavram... İnsanoğlu var olduğu günden beri temel ihtiyaçları için enerjiye gerek duyuyor. Tekerleğin üretiminden bu yana yaşanan sürece ve bugün gelinen noktaya bakılırsa hayal edilenlerin gerçek olması kaçınılmaz. Teknoloji sayesinde tek hamleyle ulaşabildiklerimiz ve yapabildiklerimiz sınırsız.

 

Dünyanın ve gezegenin en büyük enerji kaynağı olan Güneş bile artık çok yakın. Evrenin sırrı henüz çözülebilmiş değil ama gelinen nokta da hiç azımsanacak nitelikte değil. Bu sınırsızlığın içinde hızlı ve bilinçsizce tüketilen enerji kaynakları doğadaki eko sistem içinde yeri doldurulamaz boşluklar yaratıyor.

 

Kirletmeden, bilinçsizce tüketmeden, geri dönüştürülebiliri uygulayarak yaşamı idame ettirmek, gelecek nesillere de yaşanabilir olanları miras bırakmak yenidünya düzeninde başarı hikâyeleri olarak adlandırılıyor. Tam da bu noktada güçlü altyapısı ve tecrübeli kadrosuyla 2009 yılından bu yana ICT Media Dergisi’ne hayat veren ICT Yayın Grubu, ICT Enerji Dergisi’ni hayata geçirerek enerji sektöründe de, sektörün ve kamuoyunun nabzını tutmayı hedefliyor. 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.