Kendine pantolon seçerken küçük kızıma ,”Bu olmaz kızım . Bu oğlan pantolonu “, demiştim. O da bilmiş bilmiş “ Niye olmuyormuş? Baba bunun erkeği mi kızı mı kaldı? Şimdi oğlan da kız da aynı pantolonu giyiyor " demişti. 

Kızım haklı çıktı. Giyim kuşamda cinsiyet ayrımı kalmadı. Hele fetbaz bir tezgahtarın eline düşerseniz, size şapkayı ters giydirir. 

Şimdi zaten arkadan kimin kız, kimin oğlan olduğu da anlaşılmıyor. 

Egemenler , toplumda cinsiyet eşitsizliğini şimdi böyle cinsiyetsizliklerle gidermeye çalışırken bir taşla birden fazla  kuş vuruyorlar.  Bir yandan yırtık pantolon, yırtık don  modasıyla cinsiyetsizliği körüklüyor, diğer yandan da para kazanıyorlar.  

Şimdi “kadına şiddet” ile akan sular duruluyor. Artık davalar “ kadına şiddet” formülüyle kazanılıyor. 

Batıda olduğu gibi bizde de artık avukatlar için böyle bir sektör oluşuyor. 

Artık karınıza, kızınıza “ hanım, kızım lütfen böyle açık saçık  giymeyiniz. Burnunuza halka takmayınız” diyemeyeceksiniz.  Dediğiniz anda şiddet iddiasıyla suçlanabilirsiniz.

Dediklerine göre Avrupa Birliği  cinsiyetsizliği dayatırken yanı sıra, uygulamayı desteklemek için  milyarlarca avro proje bedeli ödüyormuş.  Bazı resmi kurumlarımız iş başına geçmiş bile. Biz de Milli Eğitim Bakanı , uygulamaya başladıklarını söyleyince öğrendik . 

Hemen bir “la havle vela” çektik, çektik ama sonunu getiremedik. 

Nedir bu, diye iktidara pullu dilekçe gönderdik. İktidardan tık yok. 

Borç batağındaki belediyeler de alacakları proje bedelleriyle sıkıntılarını gidereceklermiş. Batı parayı vermeden uygulamayı arkadan denetliyor. Bir bu kalmıştı !..

Bu uygulamalara “ he" derseniz , bıyıklarınızı kesin, ortada “erkeğim” diye dolaşmayın. 

Dünyayı savaşlarla, soygunlarıyla  kaosa sürükleyen Batı, şimdi  bizlerden  cinsiyetsiz, cibiliyetsiz , homo bir nesil istiyor. Aile ve toplumun gelenek  baskısına  maruz kalmış  erkek veya kız çocuklarının cinsiyet   tercihlerine dokunulmamasını, kız çocuğunun lezbiyen, erkek çocuğun  eşcinsel eğilimine müdahale edilmemesini istiyor. 

Emperyalizmin kültürel  cinsi  cibiliyeti belli.  Bizim  cinsimiz-cibilliyetimiz ise ortada !.. 

Bilenler bilmeyenlere tercüme etsinler; bizler namusumuz için yaşarız

Namus bizde  sözdür, dindir, ahlaktır, vatandır, ailemizdir, ezandır, bayraktır.

Cinsiyetsiz, cibiliyetsiz bir AB arkamıza geçmiş avronun ucunu gösteriyor!

Önünüzü , arkanızı kollayın ey din-i mübin-i İslam!