SELAHATTİN ÖZTÜRK

SELAHATTİN ÖZTÜRK

ADALETİN GÜCÜ -4-

Selahattin ÖZTÜRK

Emperlayizmin acımasızlığı karşısında, DİNEÇ  birlikleri oluştuğunu söylemiştik. Yer yüzünde her zaman YIKICILAR da, YAPICILAR da olacaktır. Esas amaç KÖTÜLÜKLERİN Direncini kıracak İYİLERİN gündeme damgasını vurabilmesindir. DENGE sisteminin oluşmasıdır. Zira biz biliyoruz ki, Kâinatın Yaratıcısı ve Sahibi Allah’ü Teala Kâinatı DENGE ve TEKÂMÜL esasına göre yaratmıştır. DENGEYİ de TEKÂMÜLÜ de (Yenilenerek Gelişme ) sağlaması gerekenler İYİ ve GÜZEL davranış gösteren İMAR ustaları, ADALET- HAK ve MERHAMET severlerdir.

Ülkemizin geçmişteki GÜCÜNÜN, bu günkü GÜCÜNÜN nereden geldiğini çok iyi araştırmış DIŞ operasyon gücüleri ve Ülkemizdeki türevleri. Ve Şu sonuca varmışlardır: - Müslüman TÜRK Milletinin Allah’a ve Peygamberlerine İMANLARI ve İNANÇLARI tamdır. – İnsanlık anlayışları sağlam temellere dayalı, Allah rızasına matuf HİZMET esaslıdır. – Adalet-Merhamet-Hakk- maddi ve Manevi ilimleri iyi insan olmak için esas alırlar. Konuşurken geçmişinden güç alarak gelecek hedeflerini günün şartlarına göre ortaya koyarlar.- Konuştuklarını yapmak için gerekirse CANLARINI hiçe sayarlar. Bu ve buna benzer çok güçlü değerlere sahiptirler. Bütün güçleri bu HASLETLERDEN gelmektedir.

Yeryüzünün en karmaşık MENFİ aklı İNGİLİZLER bu durumdan hareketle kendi PLÂNLARINI devreye sokmaya başladılar. İSLÂMIN sağladığı KARDEŞLİK gücünü kırmakla işe başladılar. Farklı-farklı projelerle ülkelerin kılcal damarlarına girdiler. Ülkelerin her türlü yapısını en iyi şekilde bilen, Onlardan görünüşlü, isimleri Eğitilmiş özel AJANLAR yetiştirip, görevlerine göndermişlerdir. HİCAZDA kurulan VAHHABİLİK budur. Hindistan’da Kurulan sahte AHMEDİ mezhebi bunlardan bazılarıdır. Farklı ülkelerde, dejenere edecek farklı-farklı MEZHEPLER kurdular. Ülkemizde de bu amaca yönelik bir çok MİSYONERLİK Kolejleri kurdular. Bu şekilde MENFATLERİNE uygun gelecek her türlü çalışmaları yürüttüler.

Özgürlükmüş, Güvenirlikmiş, Hürriyetler, İnsan Haklarıymış Mutluluk içinde zenginleşmekmiş, gibi Kulağa hoş gelecek slogan cümleleri, ZALİMLİKLERİNİ, ZORBALIKLARINI, İŞGALLERİNİ, AKITTIKLARI KANLARI, SÖMÜRÜLERİNİ, yaptıkları bütün ÇİRKİNLİKLERİNİ, PİSLİKLERİNİ Örtmek için kullandıkları KAMUFLAJ Cümlelerdir. Kapitalizmin Emperyal Sömürü sistemi bütün dünyayı VURDU halen de vurmaya devam ediyor.

Ülkemiz açışından son seçimlerle birlikte hem 15 Temmuz, hem de kurdukları bütün tuzakları (gizli ve Aleni) Ülkemizin sağduyulu milleti bertaraf etti. 200 yıllık RÖVANŞ alınmış oldu. Ülkemiz açısından yeni bir 100 yılın kapısını araladık. Eksiklerimiz vardır. Artılarımız çok daha fazladır. Bütün insanlar ölümlüdür. İnsan Ömrü MUM gibidir. Bir müddet yanar ve Söner. Işığımız sönmeden önce yapacağımız bütün işlerimizde KARANLIKLARI Aydınlığa çevirmek için çalışmalıyız. Derin tarihi tecrübelerimizle, Sağduyulu bir hassasiyetle, GÖNÜLLERLE birleşeceğiz. Bir AMERİKAN Projesi olan TÜRKLÜK, KÜRTLÜKLE veya başka Milletlerle MÜSLÜMANLIĞI ayırmadan, Tam bir İSLÂM Kardeşliğiyle, bütün SÖMÜRÜCÜLERİN hesaplarını allak bullak edeceğiz. Şahsi çıkarları için Dünya’yı ATEŞE vermekten çekinmeyen bütün ZALİMLERİN Dengesini bozacağız inşallah. Allah; Doğru yolda çalışarak Allah’ın istediği şekilde yürüyenlerin RÜZGARINI ve GÜCÜNÜ vererek GALİBİYETE hep taşımıştır.

Selâmlar, Allah’a Emanet olunuz. Bu makale serisi bitti.

Önceki ve Sonraki Yazılar
SELAHATTİN ÖZTÜRK Arşivi