Allah çalışana verir

Allah çalışana verir
Adalet Bakanı Bozdağ, 'Allah çalışana verir. Kim, ter akıtırsa millet onun emeğinin karşılığını verir. Kim çalışırsa Allah ona verir. Biz çalışan bir kadroyuz'' diye konuştu.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Allah çalışana verir. Kim, ter akıtırsa millet onun emeğinin karşılığını verir. Kim çalışırsa Allah ona verir. Biz çalışan bir kadroyuz, çalışan bir liderin arkasından gidiyoruz ve her daim milletimizden daha fazla destek görüyoruz" dedi.

Bakan Bozdağ, Kadışehri Belediyesi hizmet binası ve kültür merkezinin açılış töreninde yaptığı konuşmada, AK Parti’nin milletin emanetine sahip çıkan bir iktidar olduğunu belirtti.

Başbakan Erdoğan’ın liderliğinden, milletin sözünün Ankara’da iktidar olmasından rahatsız olanların bulunduğunu ifade eden Bozdağ, "Onun için rahatsızlar. Tayyip bey, milletin gözüne bakıyor, milletin gözünden hiza ve istikamet alıyor, talimatı milletten alıyor, Ankara’da milletten aldığı talimatın takipçisi oluyor. Bunu hayata geçirmek için gece gündüz çalışıyor, ekibini de çalıştırıyor. Türkiye daha iyi olsun, insanımız daha iyi olsun, ülkemizin imkanları daha iyi olsun diye gayret ediyor, çaba sarf ediyor" diye konuştu:

Ülkenin dört bir yanını gezmelerinin, milletin arasına girmelerinin bazı kesimleri rahatsız ettiğini savunan Bozdağ, milletin arasına girerek yaptıklarını anlattıklarını, Ankara"dan çıkmayanların bundan rahatsız olduğunu dile getirdi.

Başbakan Erdoğan"ın seçim öncesi 60"dan fazla ilde miting yapacağını hatırlatan Bozdağ, şunları söyledi:

"Sayın Başbakanımız 60’dan fazla ilde miting yapacak. Sayın Bahçeli kaç ile gidecek? Güneydoğuya gitmiyor, doğuda birkaç ile gidiyor. Trakya’da yok. İç Anadolu’da, Karadeniz’de bazı yerlere gidiyor. Ne işin var senin niye gitmiyorsun? Kılıçdaroğlu’na bakıyorsunuz onda da yok. Ana muhalefet Türkiye’nin yarısında miting yapmıyor. Diğer muhalefet ise üçte birine ancak gidebiliyor. Ama AK Parti"nin Genel Başkanı Türkiye’nin Başbakanı sayın Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin 60’ından fazla yerde miting yapıyor. Vakit olsa hepsine gidecek. Onun için Allah çalışana verir. Kim, ter akıtırsa  millet onun emeğinin karşılığını verir. Kim çalışırsa Allah ona verir. Biz çalışan bir kadroyuz, çalışan bir liderin arkasından gidiyoruz ve her daim milletimizden daha fazla destek görüyoruz."

Meyve veren ağaç taşlanır; bunlar söğüt, kavak kimse taşlamıyor

Büyük bir iftira kampanyasıyla seçim çalışması yapıldığını anlatan Bozdağ, partilerin liderlerinin, adaylarının iftiralarla değil projelerle konuşması gerektiğini bildirdi.

AK Parti"nin, ülkenin her tarafında eseri olduğunu ifade eden Bozdağ, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Ben beklerim ki partilerin liderleri, adayları, iftiralarla değil, projelerle konuşsunlar. Ne yapıyorlar, her gün oturup bir takım iftiralar boca ediliyor. Öbürleri de o iftiraları alıp bakın "böyle şeyler varmış" diye milletin karşısına çıkıp bu iftiraları dillendiriyor. Senin projen yok mu ya? Sen çıkıp "bakın ey Türk milleti bana oy verirseniz şu projeleri hayata geçireceğim, şu programı uygulayacağım, şu adımları atacağım, sizi bulunduğunuz yerden şunları,  şunları yaparak ileri götüreceğim" niye diyemiyorsunuz? Çünkü yok. Bunların heybelerinde millete verecek herhangi bir incir çekirdeği, kabak çekirdeği dahi yok. Olmayınca iftira atıyorlar. Yalan söylüyorlar, karalıyorlar. Bunların hiçbir yerinde bir şey yok. Meyvesi olan ağaç taşlanır denir. Ama bunlar söğüt, kimse taş atmıyor, kavak, kimse taş atmıyor. Ne çiçek açıyorlar ne meyve veriyorlar. AK Parti"nin hükümetinin ülkenin her yerinde eseri var, izi var, milletten de oy istemeye yüzü var. Çünkü yaptıklarımızla milletimizin arasındayız. Onun için ben diyorum ki, iftiraları bırakın da projeleri konuşalım.”

Konuşmanın ardından belediye hizmet binası ile kültür merkezinin açılışını yapan Bozdağ, daha sonra partisinin seçim irtibat bürosu açılışına katıldı.

Yalanlarla yol kesmeye çalışıyorlar

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Yolu kesmeye çalışan eşkıyalara buradan ilan ediyorum bu yolu kesmeye sizin gücünüz yetmez" dedi.

Bozdağ, partisinin Saraykent ilçesindeki seçim irtibat bürosunun açılışında yaptığı konuşmada, 30 Mart yerel seçimlerin önemli olduğunu belirtti.

Başbakan ve yol arkadaşlarının hiçbir zaman yolsuzluğa bulaşmadığını ifade eden Bozdağ, iktidarların, Erdoğan"ın belediye başkanı olduğu dönemde her tarafı didik didik incelediğini ifade etti.

Erdoğan ile "acaba bir yolsuzluk bulur muyuz, bir hırsızlık bulur muyuz, acaba kör kuruşa uzanmış bir el bulur muyuz" diye uğraştıklarını anlatan Bozdağ, şöyle konuştu:

"Çünkü Ankara, Tayyip Erdoğan"ın gelişinden korkuyordu, endişe duyuyordu. "Yolunu kesmesek gelir Türkiye"nin başbakanı olur, onun için daha şimdiden yolu kapatalım" dediler. Bulamadılar. Bulamadıkları için şiirden mahkum ettiler ancak yolu yine kapatamadılar. Milletvekili ismini sildiler yolu yine kapatamadılar. Türkiye"nin büyük iş adamları 2001"de "milyar dolar serveti var" diye yalanlar söylediler. Manşetler atıldı yine yolu kesemediler. Şimdi başka başka yalanlarla yol kesmeye çalışıyorlar. Yolu kesmeye çalışan eşkıyalara buradan ilan ediyorum bu yolu kesmeye sizin gücünüz yetmez. Bu yolun muhafızları Saraykentlilerdir. Bu yolun muhafızları Türk milletidir. Türk milletinin koruduğu, kolladığı bir yolu eşkıyalar asla kapatamaz, asla kesemez. Bizim bundan hiç endişemiz yok."

 Bozdağ, AK Parti"nin takımının sağlam olduğunu söyledi. 

AK Parti"nin sahada olduğunu vurgulayan Bozdağ, "Bunu her yerde söylüyorum burada da söyleyeceğim. Bunların kaptanlarına bakın biri Kılıçdaroğlu, bir diğeri Bahçeli. Bir takımın kaptanı ise Tayyip Erdoğan ve bu takımlar maç yaparsa sonuç ne olur. E belli olur yani. Onun için Allah"ın izniyle bizim takım da kaptan da sağlam" diye konuştu. 

Konuşmaların ardından seçim irtibat bürosunun açılışı yapıldı. 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.