Vadistanbul Jolly Joker Aralık’ta da dopdolu

Vadistanbul Jolly Joker Aralık'ta da dopdolu

Vadistanbul’da bulunan Jolly Joker birbirinden başarılı sanatçıları, Aralık ayında da müzikseverlerle buluşturmaya kaldığı yerden devam ediyor.

Vadistanbul Jolly Joker Aralık'ta da dopdolu

Vadistanbul’da bulunan Jolly Joker birbirinden başarılı sanatçıları, Aralık ayında da müzikseverlerle buluşturmaya kaldığı yerden devam ediyor.

Vadistanbul Jolly Joker Aralık'ta da dopdolu
02 Aralık 2019 - 18:03

6 Aralık Cuma, saat 22.00’de Levent Yüksel konseri

Yas, Ayrılmam, İstanbul, Beni Bırakın, Onursuz Olmasın Aşk ve daha birçok unutulmaz şarkıya imza atan Levent Yüksel, geçmişten bugüne en sevilen şarkılarıyla Vadistanbul Jolly Joker’de olacak.

7 – 28 Aralık Cumartesi saat 22.00’de Hakan Altun konseri

Müzik hayatında olduğu günden beri tüm albümleri ile listelerin zirvesinde yer alan Hakan Altun, romantik ve eğlence dolu şarkılar ile Vadistanbul Jolly Joker’de sahneye çıkıyor.

11 Aralık Çarşamba, saat 21.00’de Cem Adrian konseri

Anadolu’nun en sevilen türkülerine yaptığı coverlarıyla, müzikseverlere sanatla dolu bir gece sunmaya hazırlanan Cem Adrian en sevilen şarkılarıyla Vadistanbul Jolly Joker’de olacak.

13 Aralık Cuma, saat 22.00’de Serkan Kaya konseri

Arabesk müziğin başarılı temsilcilerinden söylediği şarkılarla dinleyenlerin kalbine dokunan Serkan Kaya sevilen şarkılarından hazırladığı repertuvarıyla Vadistanbul Jolly Joker misafirlerine keyifli bir müzik gecesi sunacak.

14 Aralık Cumartesi, saat 22.00’de Berkay konseri

Ey Aşk, Yaz, Gel Gel, Uygun Adım, Benim Hikâyem, Ele İnat, İzmirli, Dejavu gibi şarkılarıyla pop müziğe damgasını vuran kızların sevgilisi Berkay, geniş repertuvarı ve en sevilen şarkılarıyla Vadistanbul Jolly Joker’de sevenleriyle buluşacak.

20 Aralık Cuma, saat 22.00’de Merve Özbey konseri

“Duman”, “Helal Ettim”, “Vuracak” gibi şarkılarıyla Türkiye’de ün kazanan Merve Özbey, büyülü sesiyle Vadistanbul Jolly Joker sahnesine konuk oluyor.

21 Aralık Cumartesi, saat 22.00’de Tan Taşçı konseri

Romantik şarkıların mimarı Tan, 21 Aralık Cumartesi akşamınızı unutulmaz kılmak için Vadistanbul Jolly Joker sahnesine çıkıyor. Gitme Seviyorum, Yalan, Ne Olursan Ol Gel, Benim Gibi Olmayacak şarkılarına eşlik etmek üzere Vadistanbul Jolly Joker’e davetlisiniz.

27 Aralık Cuma, saat 22.00’de Buray konseri

Pop müziğin genç isimlerinden Buray; Aşk Bitsin, Hatıram Olsun, Deli Divane, İstersen, 1 Şişe Aşk gibi sevilen şarkılarıyla Vadistanbul Jolly Joker misafirlerine keyifli bir akşam yaşatacak.

31 Aralık Salı, saat 22.00’de Ceylan Ertem Sezen Aksu Tribute Yılbaşı Özel

Yeni yıla Sezen Aksu'nun hem gizli saklı, hem popüler birçok şarkısını Ceylan Ertem yorumu ile dinlemeye hazır mısınız? Aradığınız farklı bir yılbaşı akşamı programı ise alternatif müziğin önemli isimlerinden Ceylan Ertem ile Vadistanbul Jolly Joker sahnesinde 2020’yi kutlamaya davetlisiniz.

YENİGÜN / İSTANBUL
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DHMİ Genel Müdürü Keskin, İstanbul Havalimanı kış tatbikatını denetledi
DHMİ Genel Müdürü Keskin, İstanbul Havalimanı kış...
Akıncı TİHA, ilk uçuş testini gerçekleştirdi
Akıncı TİHA, ilk uçuş testini gerçekleştirdi