Öne Çıkanlar koronavirüs corona korona salgın survivor

Bugün TV’de hangi diziler var? 6 Nisan 2020 Pazartesi

ATV 6 Nisan 2020 Pazartesi Yayın Akışı

08:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
13:00 Gün Ortası
14:00 Beni Bırakma
16:20 Esra Erol'da
19:00 ATV Ana Haber
20:00 Kim Milyoner Olmak İster

KANAL D 6 Nisan 2020 Pazartesi Yayın Akışı

06:15 Akasya Durağı
07:30 Balçiçek ile Dr. Cankurtaran
09:00 Neler Oluyor Hayatta
10:45 Aşk-ı Memnu
12:30 Gelinim Mutfakta
16:15 Arka Sokaklar
18:45 Kanal D Ana Haber
20:00 Geniş Aile Komşu Kızı
22:15 Dudullu Postası
23:30 Geniş Aile Komşu Kızı

STAR TV 6 Nisan 2020 Pazartesi Yayın Akışı

07:00 Mesut Yar ile Bugün
09:30 Sevdim Seni Bir Kere
10.45 Kiralık Aşk
13:30 Gerçeğin Peşinde
16:45 Sevdim Seni Bir Kere
18:45 Star Ana Haber
20:00 Anne
22:45 Sefirin Kızı (tekrar)

FOX TV 6 Nisan 2020 Pazartesi Yayın Akışı

07:15 Çalar Saat
10:00 Çağla ile Yeni Bir Gün
12:15 Yasak Elma
14:00 Temizlik Benim İşim
16:00 Zuhal Topal'la Sofrada
19:00 FOX Ana Haber
20:30 Kafalar Karışık
22:45 Yahşi Batı

TRT 1 6 Nisan 2020 Pazartesi Yayın Akışı

05:43 İstiklal Marşı Ve Günün Program Akışı
05:45 İncir Ağacı
07:00 Camiden Hayata
08:00 İyilik Kulübü
08:30 Nostalji Kuşağı "Ferhunde Hanım Ve Kızları"
09:30 İyi Fikir
11:30 Kralın Kızı
14:15 Zinde Kal
15:15 Sağlıklı Mutfak
16:15 Uzaktan Erişim
17:15 Türk Sineması "Meraklı Köfteci"
19:00 Ana Haber
19:55 Doğrusu Ne?
20:00 Ya İstiklal Ya Ölüm
23:40 Türk Sineması "Mavi Bisiklet"

TV8 6 Nisan 2020 Pazartesi Yayın Akışı

06:30 Oynat Bakalım
07:00 8'de Sağlık
08:00 Oynat Bakalım
10.00 Survivor Panaroma
13:00 Doya Doya Moda
16:00 Seda Sayan ile Yemekteyiz
20:00 Survivor

Show TV 6 Nisan 2020 Pazartesi yayın akışı

06:00 Kuaförüm Sensin
08:00 Kendine İyi Bak
09:30 Yeni Gelin
13:00 Kuaförüm Sensin
16:00 Kuzey Yıldızı İlk Aşk
18:45 Show Ana Haber
20:00 Yol Arkadaşım

Kanal 7 6 Nisan 2020 Pazartesi yayın akışı

06:30 Kanal 7'de Sabah 
08:00 Bir Ömre Bedel
09:15 Asla Vazgeçmem
11:00 İkimizin Yerine
12:45 Ayvaz Şef ile Mutfağım Şahane 
14.30 Yemin
16:10 Masum (yeni dizi)
18:00 Ana Haber
19:00 Yemin
21:30 Aşk Bir Rüya
23:30 Deli Divane

TRT 2 6 Nisan 2020 Pazartesi yayın akışı

06:28İstiklal Marşı

06:30Opera Dünyası

07:00Hülya Koçyiğit İle Film Gibi Hayatlar

08:00Murat Boncuk'la Atölye

08:30Aykut Köksal İle Mimarlık Söyleşileri

09:20Müzelerin Yıldızları

09:30Resim Sevinci : Bob Ross

10:00Aramızda Müzik Var

11:00Sarayın Lezzetleri

11:30Sinema Dünyası

12:00Karalama Defteri

12:30Sinema +

13:20Randevu

13:30Anjelika Akbar İle Sesler

14:15Kısa Bir Ara

14:30Tarihin Ruhu

15:00Bir Resim Bir Hikaye

15:30Opera Dünyası

16:00Kelimeler Ve Şeyler

16:55Türkiye Atlası

17:00Tiyatro Dünyası

17:30Bizim Resmimiz

18:00Hayat Sanat

18:20Müzelerin Yıldızları

18:30Berceste

18:45Kısa Bir Ara

19:00Geleneğin Kalp Atışları

19:30ÇOCUKLARA YADİGÂR

19:40Geri Dönüşen Sanat

20:00Belgesel BEETHOVEN

21:00Yabancı Sinema : Bitmeyen Yürüyüş ( Still Walking : Aruitemo Aruitemo )

23:00Tarih Söyleşileri

23:50Müzelerin Yıldızları

TRT Spor 6 Nisan 2020 Pazartesi yayın akışı

06:58İstiklal Marşı

07:00Haber Bülteni

07:15Mavi Tutku

07:45FREESTYLE

08:10EVDE SPOR ''KAMU SPOTU İŞİTME ENGELLİLER ''

08:15Salto

08:45Olimpiyat Yıldızları

09:00SPQT Z - KORONA (YENI VERS)

09:02Haber Bülteni

09:172001 Avrupa Basketbol Şampiyonası ''Ukrayna - Litvanya''

10:40Nedir, Nasıl Oynanır?

10:45Takvim Yaprakları

10:50Sporun Kadınları

11:10Geleneksel Sporların İzinde

11:40Zirve Günlüğü

12:00Haber Bülteni

12:15UNUTULMAZ KIRKPINAR FİNALLERİ

12:35Olimpiyatın En'leri

12:40Sporcu Günlüğü

12:55Sağlıklı Spor

13:00Nedir, Nasıl Oynanır?

13:05Avrupa Artistik Buz Pateni Şampiyonası

15:25EVDE SPOR ''KAMU SPOTU İŞİTME ENGELLİLER ''

15:30Spor Atlası

15:40 İŞTE SPOR ''KAMU SPOTU İŞİTME ENGELLİLER''

15:452008 Pekin Olimpiyatları

20:00Haber Bülteni

20:152019 CEV Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası Karş. "Fransa - Türkiye"

21:35Sporcu Günlüğü

21:50 İŞTE SPOR ''KAMU SPOTU İŞİTME ENGELLİLER''

21:55Geleneksel Sporların İzinde

22:25Süper Spor

22:55UNUTULMAZ KIRKPINAR FİNALLERİ

23:20Olimpiyatın En'leri

23:20Nedir, Nasıl Oynanır?

23:252001 Avrupa Basketbol Şampiyonası ''İsrail - Fransa''

a2 6 Nisan 2020 Pazartesi yayın akışı

07:30 Kırgın Çiçekler
09:30 Yahşi Cazibe
11:30 Bez Bebek 
13:30 Selena
15:30 Çocuklar Duymasın
17:30 Bez Bebek
19:30 Selena
21:30 Adanalı
23:30 Sıla

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.