Tuğba Özerk İle Dobra Dobra

Tuğba Özerk İle Dobra Dobra
Maslak Arena clup Star Odası konseptin de konser veren Tuğba Özerk ile XLARGE Clup’ün kulisinde buluşuyoruz.

Çok nadir Doğal ve samimi Ünlüler ile karşılaşırım Tuğba’dan onlardan biri. O kadar doğal ve samimi ki hemen sarılıp hal hatır sorar.
Biraz makara yaptıktan sonra Röportaja başlayalım artık dedik çünkü içeride hummalı bir çalışma var çok ta disiplinli kendisi Bir yandan bana cevap veriyor diğer yandan ise olan biteni takip ediyor. İşinde hataya mahal vermediği için başarısı daim. Birde güzel yüreği olduğu için.
Derin Darbe şarkısını nasıl hayat buldu anlatır mısın?
Çok eski bir İtalyanca şarkı Derin Darbe Orijinal ismi  La shate mi cantare türkçe sözlerini Zeki Güner yazdı Prodüktörüm Samsun Demir’in fikriydi bunu Türkçe şarkı yapmak.
Bu kadar bilindik yabancı bir şarkıya tekrar bir söz yazıp bu kadar tutması çok az bulunabilecek bir şeydir. Sözleri de çok güzel yazıldığı müzikle birleştiği için çok ta güzel tuttu ve keyifli devam ediyor. Sosyal medyadan olsun Konserlerde olsun olumlu ve güzel tepkiler alıyorum.
Peki sana Sezen Aksu desem?
Hemen yüzü gülüyor o kadar çok seviyor ki gözlerinden anlaşılıyor içindeki sevgi.
Benim Müzik sektörüne girmemi sağlayan kişi Sezen Aksu"dur. Türkiye’nin olduğu gibi benimde Kraliçem Sezen Aksudur. 11 yaşımda onunla çalışmaya başladım. O kadar güzel şeyler öğrendim ve yaşadım ki onunla tarifi zor. 

O kadar çok şey öğretti ki bana zaten annem diyorum ona yarı annem Sezen Aksu’dur.
Kalbinde olan biri var mı peki?
İki buçuk üç ay oldu ilişkim biteli şu anda hayatım da kimse yok daha çok erken bir ilişkiye başlamak için biraz hayatımı yaşayayım bakayım. Öyle hemen kolay olmuyor bu aşk işleri.
Peki biranda mı aşık olursun?
Hayır. Benim aşık olmam biraz zaman alır hemen öyle aşık olamam kolay kolay o bakış o gözler görüp beğenmek çok güzel şeyler ama sık eleyip ince dokumak galiba benimkisi o yüzden asla bir anda aşık olamam ben. Sevmem sindirmem çok vakit alır o yüzden kolay değil.
Seçemiyorsun tabi ki kimseyi ama aslına bakarsan kimseyi ama Allah önüne düşürüyor bir anda ama yine de kıymet verilmesini istersin demek ki verilmemiş ki şu anda yalnızım.
Tabi ki kıymet görmedim manasında değil ama hayat devam ediyor yaşandı bitti bundan sonraki daha hayırlı olur inşallah.
Evlenip te Anne olmayı istemiyor musun?
İsterim tabi ki istemez miyim ama daha var vaktim şu an 32 yaşındayım. Bence annelik kadınlara verilen en güzel duygu ama tabi ki her şeyi Allah bilir Allah nasip kısmet ederse oda olur neden olmasın. Her şey kaderdir kadere çok inanan kaderci bir insanım ben. Kaderimde nasibimde ne varsa olur.
İzmir"İ çok seviyorsun şarkın bile vardı İzmir diye 
İzmir anlatılmaz yaşanılması lazım. Tam bir İzmir kızıyım ben eğlenceli neşeli sohbeti seven dostları ile birlikte sohbet edip eğlenmeyi seven sofrayı seven tam bir İzmir kızıyım. Ama  İzmir gibi Türkiye’nin bütün şehirlerini seviyorum. Sadece İzmir değil Türkiye deki Bütün insanların sıcaklığı sevgisi benim için hepsi çok kıymetli yurt dışı konserlerinde bile o sıcaklığı yaşıyorum onlar ile. Ben zaten onlara gurbetçi demiyorum Avrupalı Türkler diyorum. 
 

Pop şarkıcıları genellikle bir lakap takıyorlar kendilerine senin böyle bir lakabın neden yok?
 

Ben gerek duymadım öyle lakaplara Tuğba Özerk im ben Özerk ne demek? Bağımsız demek ben  kendi Özerkliliğimi ilan etmiş oluyorum bu durumda.
 

Peki Sosyal Medya ile aranız nasıl?
Aktif olarak instagram kullanıyorum  tabi ki Twitter ve facebook fan page hesaplarım var ama ben daha çok instagramda olmayı seviyorum. Anı yakalayıp Fotoğraflamak hoşuma gidiyor.
Fan arınız ile nasıl ilgileniyorsunuz?
 

Gittiğim Televizyon programları olsun Radyo programları olsun sağ olsunlar beni yalnız bırakmıyorlar.  Sosyal medya dan da sürekli takipteler beni hiç yalnız bırakmıyorlar bu durumda beni oldukça mutlu ediyor.
 

Yakın bir tarih te bir toplantı düzenleyip hepsi ile daha yakından görüşüp tanışma imkanım olacak.
 

Malum savaşlar kanlar dökülüyor buradan bir dilekte bulunmak ister misin?
Herkesi olduğu gibi beni de derinler yaralıyor insanları savaşta kaybetmek. Çok üzücü bir olay 
Bu savaşların bir an önce durmasını ve dökülen kanların son bulmasını çok istiyorum.
İnşallah mutlu gülen huzurlu bir ülke ve dünya olur hepimiz için.
Biz röportajı bitiriyoruz Tuğba sahneye çıkıyor ve Dj Cihat Uğurel ile Tüm eğlenmeye konukları eğlendirmeye başlıyor yaklaşık 2 saat sahnede bir çok şarkı seslendirdi.
 

Ama Derin Darbe o kadar çok beğenildi ki konukların isteği üzerine 4 sefer tekrar edilerek söylendi.