Öne Çıkanlar koronavirüs corona korona salgın Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü

OKULLAR ARASI 23 NİSAN KOŞUSU YAPILDI

Küçükçekmece"de bulunan ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin katıldığı koşuda, 18 derecenin 11" ini Söğütlüçeşme Orta Okulu öğrencileri alarak büyük bir başarıya imza attı.

Okullar arası 23 Nisan Koşusu"nda Küçük Kızlar, Küçük Erkekler, Yıldız Kızlar, Yıldız Erkekler, Genç Kızlar ve Genç Erkekler kategorisinde toplam 242 öğrenci yarıştı. Küçükçekmece Göl kenarında yapılan yarışlarda dereceye girenler düzenlenen törenle madalyalarını aldı.

 

KÜÇÜK KIZLAR FERDİ SIRALAMASI

1.Ecem Sümeyye Çengel- Söğütlüçeşme Orta Okulu

2.Aslı Aydın- Söğütlüçeşme Orta Okulu

3.Hicban Kabatay- Söğütlüçeşme Orta Okulu

KÜÇÜK KIZLAR TAKIM SIRALAMASI

1.Söğütlüçeşme Orta Okulu

2.Dr. Hulisi Behçet Orta Okulu

3. Fatih Sultan Mehmet Orta Okulu

KÜÇÜK ERKEKLER FERDİ SIRALAMASI

1.Emre Karaoğlu-Söğütlüçeşme Orta Okulu

2.İlyas Başol-Söğütlüçeşme Orta Okulu

3.M.Ali Benek-Söğütlüçeşme Orta Okulu

KÜÇÜK ERKEKLER TAKIM SIRALAMASI

1.Söğütlüçeşme Orta Okulu

2.Dr. Hulisi Behçet Orta Okulu

3. Fatih Sultan Mehmet Orta Okulu

YILDIZ KIZLAR FERDİ SIRALAMASI

1.Dilay Yıldızhan-Söğütlüçeşme Orta Okulu

2.Busenur Vurgun-Söğütlüçeşme Orta Okulu

3.Edanur Cihan-Söğütlüçeşme Orta Okulu

YILDIZ KIZLAR TAKIM SIRALAMASI

1.Söğütlüçeşme Orta Okulu

2.Dr. Hulisi Behçet Orta Okulu

3.Küçükçekmece Orta Okulu

YILDIZ ERKEKLER FERDİ SIRALAMASI

1.Mahir Güneş-Söğütlüçeşme Orta Okulu

2.Onur İnce-Söğütlüçeşme Orta Okulu

3.Soner Aktaş-Dr. Hulisi Behçet Orta Okulu

YILDIZ ERKEKLER TAKIM SIRALAMASI

1.Söğütlüçeşme Orta Okulu

2.Dr. Hulisi Behçet Orta Okulu

3.TOKİ Şehit Çağlar Cambaz Orta Okulu

GENÇ KIZLAR FERDİ SIRALAMASI

1.Enese Çorumlu-Atatürk M.T. A.Lisesi

2.Gülçin Erdoğan-TOKİ Güneş Park Lisesi

3.İrem Dinler-Sefaköy Anadolu Lisesi

GENÇ KIZLAR TAKIM SIRALAMASI

1.Kadriye Moroğlu Anadolu Lisesi

2.TOKİ Güneş Park Lisesi

3.Sefaköy Anadolu Lisesi

GENÇ ERKEKLER FERDİ SIRALAMASI

1.Onur Arabacı- Zehre Mustafa Dalgıç Lisesi

2.Mazlum Şahin-Zehre Mustafa Dalgıç Lisesi

3.Harun Yıldırım-Zehre Mustafa Dalgıç Lisesi

GENÇ ERKEKLER TAKIM SIRALAMASI

1. Zehre Mustafa Dalgıç Lisesi

2.Sefaköy Anadolu Lisesi

3.Şehit Bedri Karabıyık Lisesi

 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.