İBB'de Komisyon Seçimi Yapıldı

İBB'de Komisyon Seçimi Yapıldı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi ikinci toplantısında, yeni dönemde çalışacak 18 İhtisas Komisyonu ile yerel yönetim birliklerinin üyelerinin seçimi yapıldı.

İstanbul Saraçhane Belediye Sarayı’nda yapılan meclis toplantısında 18 adet komisyon üyeleri belirlendi. İmar ve Bayındırlık Komisyonu, Plan Bütçe Komisyonu, Çevre ve Sağlık Komisyonu, Ulaşım ve Trafik Komisyonu, Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu, Hukuk Komisyonu, Tarife Komisyonu, Harita Komisyonu, Aile ve Kadın Sorunları Komisyonu, Engelliler Komisyonu, AB ve Dış İlişkiler Komisyonu, Tarım, Orman ve Köy Hizmetleri Komisyonu, Turizm ve Sanat Komisyonu, Deprem ve Doğal Afet Komisyonu, Sosyal Hizmetler ve Halkla İlişkiler Komisyonu, Temel Haklar Komisyonu, Altyapı, Mesken ve Kentsel Yenileme Komisyonu, Kent Ekonomisi ve Meslek Odaları Komisyonu üyeleri seçimi ile birlikte yerel yönetim birliklerine de üye seçimi yapıldı.

 

ÇATALCA’DAN DA KOMİSYONA ÜYELER SEÇİLDİ

 

Çatalca Belediye Meclis üyelerinden ise Süleyman Kolcuoğlu ve Ufuk Akın, Köy Hizmetleri Komisyonu’na seçilirken, Belgin Tezer ise Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu’na seçildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.