Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi ekiplerinden Halkbank, kadrosunda yer alan milli orta oyuncu Mustafa Koç ve  milli voleybolcusu Yiğit Gülmezoğlu ile karşılıklı anlaşarak kontratını uzatmama kararı aldı.

Halkbank Kulübünden yapılan açıklamada, "Halkbank Spor Kulübü, milli orta oyuncusu Mustafa Koç ile karşılıklı anlaşarak önümüzdeki sezon için kontrat yenilememe kararı aldı. Değerli oyuncumuz Mustafa Koç'a iki yıl boyunca takıma saha içi ve saha dışında yaptığı katkılar nedeniyle teşekkür eder, yaşamının bundan sonraki bölümünün başarılarla dolu olmasını temenni ederiz." ifadelerine yer verildi.

Anadolu Efes Fenerbahçe Beko maçı canlı izle Selçuk Sports EFES FB canlı izle link Anadolu Efes Fenerbahçe Beko maçı canlı izle Selçuk Sports EFES FB canlı izle link

Yiğit Gülmezoğlu için yapılan açıklamada ise, "Halkbank Erkek Voleybol Takımı, milli sporcusu Yiğit Gülmezoğlu ile karşılıklı anlaşarak yeni sözleşme imzalamama kararı verdi. Saha içinde ve dışındaki centilmen tavırları, gençlere örnek davranışları ile Halkbank'ı en iyi şekilde temsil eden Yiğit Gülmezoğlu'na verdiği emekler için teşekkür eder, bundan sonraki yaşamında başarılar dileriz." ifadeleri kullanıldı. (AA)