Yapı Kredi'den Promosyon Fiyatlarında Yeni Rekor! Promosyon Fiyatları 40 Bin TL Seviyesine Dayandı!

Yapı Kredi'den Promosyon Fiyatlarında Yeni Rekor! Promosyon Fiyatları 40 Bin TL Seviyesine Dayandı!
Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin bankalarla yaptığı yüksek tutarlı promosyon anlaşması, çalışanların ekonomik durumunu olumlu yönde etkileyerek büyük bir başarıya imza atmıştır. Bu anlaşma, bankalar arasındaki rekabetin ne kadar yoğun olduğunu ve bu rekabetin çalışanlara fayda sağladığını gözler önüne sermektedir.

Yapı Kredi Bankası, emekli maaş promosyonlarında 18 bin TL ile rekoru elinde tutarken, şimdi de çalışan promosyonlarında çıtayı yükseltti. İstanbul Gaziosmanpaşa Belediyesi, 31 Mart 2024 Mahallî İdareler Seçimi’nde Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Cumhuriyet Halk Partisi’ne (CHP) geçmesinin ardından, maaş promosyonu için bankalarla masaya oturdu. 11 tur süren müzakereler sonucunda, 36 bin TL teklif eden banka ile 3 yıllık bir sözleşme imzalandı.

2023/09/13/para-3.jpg

Bayram Öncesi Müjde

Gaziosmanpaşa Belediyesi ve belediyenin iştiraki GOPKENT işçileri, Kurban Bayramı arefesinde bu büyük promosyonu hesaplarında gördü. İstanbul’da bir belediye tarafından işçilerine verilen en yüksek banka promosyonu olarak kayıtlara geçen bu tutar, çalışanların yüzünü güldürdü.

Başkan Bahçetepe’nin Açıklamaları

Belediye Başkanı Hakan Bahçetepe, promosyonla ilgili yaptığı açıklamada, “Bu başarı, sizlerin emeği ve birlikteliğimizin bir göstergesidir. Bütün mesai arkadaşlarıma hayırlı olsun. İyi günlerde harcayın. Bayramınız kutlu olsun,” dedi.

Bankalar Arasındaki Promosyon Yarışı

Bankalar, emekli ve çalışanlara sundukları promosyonları artırarak müşteri portföylerini genişletmeye çalışıyor. Bu yarışta Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin yaptığı anlaşma, diğer kurumlar ve çalışanlar için de örnek teşkil edebilir. Promosyon anlaşmaları, çalışanların ekonomik durumunu iyileştirmek adına önemli bir rol oynuyor.

2023/09/13/para.jpg

Rekabetin Çalışanlara Yansımaları

Bu gelişme, bankalar arasındaki rekabetin ne kadar yoğun olduğunu ve bu rekabetin çalışanlara olumlu yansıdığını gösteriyor. Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin bu başarısı, diğer belediyeler ve kurumlar için de bir motivasyon kaynağı olabilir.

Promosyon Anlaşmalarının Önemi

Bankalarla yapılan promosyon anlaşmaları, çalışanların ekonomik durumlarını iyileştirme noktasında büyük bir öneme sahip. Özellikle yüksek miktarda yapılan bu tür anlaşmalar, çalışanların motivasyonunu artırmakta ve kurum içi bağlılığı güçlendirmektedir. Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin gerçekleştirdiği bu başarılı anlaşma, diğer kurum ve kuruluşlar için de örnek teşkil edebilir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.