İstanbul'da 11 İlçede Elektrik Kesintisi

İstanbul'da, Adalar, Ataşehir, Kadıköy, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar'ın bazı mahallelerine 23 Haziran Perşembe günü elektrik verilemeyecek.

GÜNDEM 21.06.2016, 11:01 21.06.2016, 11:01
İstanbul'da 11 İlçede Elektrik Kesintisi

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ"den yapılan açıklamaya göre Adalar"da, 23 Haziran Perşembe günü 11.00-14.00"te, Burgazadası Mahallesi Egemen Bahçe, Fidan, Barbaros Hayrettin, Mutlu, Yeniyalı sokaklarına, Ataşehir"de 09.30-17.30 arasında, Kayışdağı Mahallesi Egemenlik Sokağı, Mevlana Mahallesi Ceylan, Anafartalar, Çemenzar, Martı, Mor Papatya, Kıbrıs, Akdeniz, Küçük Ceylan, Karbeyaz sokaklarına, Kadıköy"de 06.00-09.00 saatleri arasında, Erenköy Mahallesi Kaptan Arif, Tellikavak, Çelebi, Çoban Yıldızı, Kavisli sokaklarına, 09.30-12.30"da, Hasanpaşa Mahallesi Derici Zeynel Sokağına elektrik verilmeyecek.

Maltepe"de 10.00-14.00 saatleri arasında, Esenkent Mahallesi Yaman Sokak, İdealtepe Mahallesi Lale Sokağında, 14.00-18.00"de, Zümrütevler Mahallesi Mutlu Sokak, Pendik"te 06.00-09.00"da, Çınardere Mahallesi Olimpiyat, Özçelik, Kubbeli, Yenihayat, Tuğ, Akseki, Ankara, Atılgan sokaklarına, Orta Mahallesi Kuyu Sokağı ve Kavakpınar Mahallesi Küme Sokağında elektrik kesintisi uygulanacak.

Sancaktepe"de 09.00-14.00"te, Yenidoğan Mahallesi Akın, Arifler, Beyazıt sokaklarına, Merve Mahallesi Pak, Mübacir, Bahçelievler sokaklarına, 09.00-18.00"de, Meclis Mahallesi Sarıtaş, Atalay, Doğan, Duman, Şehnaz, Demet, Akbulut, Kaşgarlı sokaklarına, 11.00-17.00"de, Safa Mahallesi Sancaktar, Atatürk, Yağız, Mevlana sokaklarına, Sultanbeyli"de 09.00-13.00"te, Adil Mahallesi Ekrem, Tanburi, Yakuphan sokaklarında elektrik kesintisine gidilecek.

Şile"de 09.00-11.00"da, Kumbaba Mahallesi Üsküdar, Susam, Turan Aziz Beler sokaklarına, Hacı Kasım Mahallesi Üsküdar Sokağı, Ahmetli Mahallesi Durak, Gökçe Deniz, Elmalı,Takvim, Sağlam, Üsküdar sokaklarına, 11.30-14.00"te, Kumbaba Mahallesi Uygur, 7 Ekim, Kavak, Hülya, Gülhan, Yenice sokaklarına, Tuzla"da 09.00-17.00"de, Cami Mahallesi Oğuzhan Sokak, Tepeören Mahallesi, Orhanlı Mahallesi Preveze Sokak, Orta Mahallesi Gazi, 30 Ağustos, Akdeniz sokaklarına, 10.00-13.00 arasında, Aydıntepe Mahallesi Yurdagül, Coşkun, Mesut, Alkan, Aydınlı Yolu, 100. Yıl, Gülle, Alkan, Mahallesi Aydınlı Yolu"nda elektrik kesintisi yapılacak.

Ümraniye"de saat 09.00-15.00"te, Altınşehir Mahallesi Hakim Hasan Durak, Kelebek, Beka, Şenel, Şengül, Adile Sultan, Tepe, Okyanus, Yeni Filiz, Hayat, Tavukçu Yolu sokakları, Üsküdar"da 08.30-14.30"da, Küçük Çamlıca Mahallesi Üçpınarlar, Çilehane Yolu, Saadet, Kapıağzı, Erkan Ocaklı sokakları elektrik alamayacak.

Yorumlar (0)
26
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 10 Ağustos 2022
İmsak 04:22
Güneş 06:02
Öğle 13:15
İkindi 17:06
Akşam 20:18
Yatsı 21:50
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Başakşehir 1 3
2. Alanyaspor 1 3
3. Trabzonspor 1 3
4. Adana Demirspor 1 3
5. Beşiktaş 1 3
6. Galatasaray 1 3
7. Fenerbahçe 1 1
8. Ümraniye 1 1
9. Gaziantep FK 1 1
10. Sivasspor 1 1
11. Ankaragücü 1 1
12. Konyaspor 1 1
13. Hatayspor 0 0
14. Giresunspor 1 0
15. Antalyaspor 1 0
16. Kayserispor 1 0
17. Karagümrük 1 0
18. İstanbulspor 1 0
19. Kasımpaşa 1 0
Takımlar O P
1. Adanaspor 0 0
2. Altay 0 0
3. Altınordu 0 0
4. Bandırmaspor 0 0
5. Bodrumspor 0 0
6. Boluspor 0 0
7. Denizlispor 0 0
8. Erzurumspor 0 0
9. Eyüpspor 0 0
10. Gençlerbirliği 0 0
11. Göztepe 0 0
12. Keçiörengücü 0 0
13. Manisa Futbol Kulübü 0 0
14. Pendikspor 0 0
15. Rizespor 0 0
16. Sakaryaspor 0 0
17. Samsunspor 0 0
18. Tuzlaspor 0 0
19. Ö.K Yeni Malatya 0 0
Takımlar O P
1. Tottenham 1 3
2. Bournemouth 1 3
3. Arsenal 1 3
4. M.City 1 3
5. Newcastle 1 3
6. Brighton 1 3
7. Leeds United 1 3
8. Chelsea 1 3
9. Brentford 1 1
10. Fulham 1 1
11. Leicester City 1 1
12. Liverpool 1 1
13. M. United 1 0
14. Wolverhampton Wanderers 1 0
15. Everton 1 0
16. Aston Villa 1 0
17. Crystal Palace 1 0
18. Nottingham Forest 1 0
19. West Ham United 1 0
20. Southampton 1 0
Takımlar O P
1. Almeria 0 0
2. Athletic Bilbao 0 0
3. Atletico Madrid 0 0
4. Barcelona 0 0
5. Cadiz 0 0
6. Celta Vigo 0 0
7. Elche 0 0
8. Espanyol 0 0
9. Getafe 0 0
10. Girona 0 0
11. Mallorca 0 0
12. Osasuna 0 0
13. Rayo Vallecano 0 0
14. Real Betis 0 0
15. Real Madrid 0 0
16. Real Sociedad 0 0
17. Real Valladolid 0 0
18. Sevilla 0 0
19. Valencia 0 0
20. Villarreal 0 0