GELİN ADAYLARINA ÇAĞRI: “PIRILTI”YI...

GELİN ADAYLARINA ÇAĞRI: “PIRILTI”YI SEÇİN PARLAYIN...

Kına gecesi evliliğe giden yolda son adım ve diğer bir değişle gelinin aile evine veda etmesidir. Kına gecesi kültürümüzde belli gelenekler ile gerçekleşirken son yıllarda eğlencelere yeni trendler de dahil oldu. Gelin adayları için “Pırıltı’yı seçin, parlayın”  diyen Kına organizasyonu şirketlerinden Pırıltı Organizasyonu’nun deneyimli yöneticileri Sema Kılıç ve Burcu Satılmış’la konuştuk. 

GELİN ADAYLARINA ÇAĞRI: “PIRILTI”YI SEÇİN PARLAYIN...

Kına gecesi evliliğe giden yolda son adım ve diğer bir değişle gelinin aile evine veda etmesidir. Kına gecesi kültürümüzde belli gelenekler ile gerçekleşirken son yıllarda eğlencelere yeni trendler de dahil oldu. Gelin adayları için “Pırıltı’yı seçin, parlayın”  diyen Kına organizasyonu şirketlerinden Pırıltı Organizasyonu’nun deneyimli yöneticileri Sema Kılıç ve Burcu Satılmış’la konuştuk. 

GELİN ADAYLARINA ÇAĞRI: “PIRILTI”YI SEÇİN PARLAYIN...
07 Mayıs 2018 - 15:43

Kına gecesi evliliğe giden yolda son adım olarak adlandırılır. Bir diğer değişle gelinin aile evine veda etmesidir. Kına gecesi kültürümüzde belli gelenekler ile gerçekleşirken son yıllarda eğlencelere yeni trendler de dahil oldu. Evlilik öncesi gelin için en özel gece olan kına gecesinde kültürümüze ait kına yakma, gelin ağlatma, davul zurna ile evden çıkma, bindallı giyme gibi birçok performans bir arada gerçekleşiyor.

Günümüzde kına geceleri gelenek ve modern yaklaşımları birleştiren yeni trendler sunuyor. Kına geceleri farklı formatlarla yapılabiliyor. Tarihi hamamda, kendinizi bir sultan gibi hissettiğiniz konseptle eğlence yapabilirsiniz. Ya da romantik bir kına gecesi geçirmek istiyorsanız soft renkler, sade bir dekor tercih edebilirsiniz.

ÖNCELİK GELİN HANIMIN MUTLULUĞU

Gelinlerin beklentilerini gerçeğe dönüştüren detaylara önem veren, güler yüz ve yüksek müşteri memnuniyetini hedeflediklerini belirten Pırıltı Kına Organizasyonu’ndan Sema Kılıç ve Burcu Satılmış sektörle ve firmalarıyla ilgili şunları söylediler: “Pırıltı Organizasyon; yaşantınızdaki her yeni mutluluk paylaşımlarınızı; Kına ve Düğün gibi önemli adımlarınızda, her detayı sizin yerinize düşünüp etkinliklerinize renk katmak, unutulmaz kılmak ve birçok alternatifleriyle size çözümler sunmak için kurulmuştur. 2002 yılından bu yana Türkiye’deki birçok büyük firmaların organizasyon işlerini üretimden, yönetimine kadar üstlenen insanlarız. Amacımız; Profesyonel bir kadroyla hayal ettiğiniz en güzel gecenizi, sizi arkanıza yaslalatarak, güvenebileceğiniz bir ekiple misafirlerinize muhteşem bir gece yaşatmak. Her zaman kaliteden ödün vermeyen yeniliklere açık, samimi ve çalışma azmi olan bir kadro ile unutamayacağınız ve unutturmayacağınız bir gece yaşatmak hedefimiz. 

Pırıltı Organizasyon kına gecenizde, gelenekleri yenilikler ve gösteri mizanseni ile yaşatmak için yanınızda yer alır.  Kına gecelerindeki kargaşa ve karmaşanın yaşanmadığı, isterseniz adetlerimizi  yansıtan gelenek,  isterseniz farklı konseptlerde kına gecesi planlayıp, uygular.

Ev sahibi olduğunuz kına gecenizi "misafir" rahatlığında geçirmeniz için tüm işlerinizi biz üstleniyoruz. Çünkü işimizi büyük bir tutku ile yapıyoruz. Tüm kınalar bizim kınamızdır ve öncelik “Gelin Hanım”ın mutluluğudur…

İyi koordine olmak, önceden düşünüp her türlü duruma karşı hazırlıklı olmak gerektiğini, zamanın en zorlu düşmanımız olduğunu biliyoruz. Profesyonel kadrosuyla kaliteli hizmet anlayışını ilke edinen Pırıltı Organizasyon, hiç bir anın tekrarının olmayacağını bildiğinden mükemmele en yakın seviyede organizasyon yönetimi için çalışır.”

HER İŞİ DEĞİL KEYİF ALDIĞIMIZ İŞİ YAPIYORUZ

Firmaları hakkında bilgi vermeyi sürdüren Sema Kılıç ve Burcu Satılmaş, “Her şeyden önce işini çok seven bir ekibiz. Alanımızda tecrübemiz, bilgi birikimiz, yüksek enerjimiz ve samimiyetimiz ile bizleri ailenizden hissedeceksiniz. Amacımız gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarda görsellik ve kalite ile fark yaratmak. Genç ve dinamik kadromuzla etkinlik yönetimi, organizasyon destek, eğlence ve personel tedarik hizmetleri başlıkları altına topladığımız tüm ihtiyaçlarınızı karşılayarak, etkin ve sonuç odaklı stratejiler geliştiriyoruz. Hayalinizdeki davetin oluşturulma aşamasında size her adımda yardımcı olacak tecrübeli, eğitimli ve yenilikçi bir ekip olarak, davet planınız en başından en sonuna kadar yanınızda sizinle aynı heyecanı paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz. Kısacası biz her işi değil, bildiğimiz ve  uygularken keyif aldığımız işi yapıyoruz... Bunun için sizleri, müşteri memnuniyetinin öncelikli olduğunu bilen, gelişime açık, vizyonu geniş, pozitif ve araştırmacı ekibimizle tanışmaya ve yapabileceklerimizi görmeye davet ediyoruz” diye konuştular.

GELİNLERİN HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞTİRİYORLAR

Kına organizasyon şirketlerinin aşıkların aşkından ilham alarak planladığı kına geceleri, şu sıralar adından sıkça söz ettiren cinsten sahnelere imza atıyor. Osmanlı düğünleri konseptinden, hint kınası konseptlerine kadar geniş bir kına konsepti sunan kına organizasyon şirketleri; hayalleri gerçekleştirmek için sürekli yenileniyor. Peki; evlenecek hanımlar neden kına organizasyon şirketlerini tercih ediyor? En uygun fiyatlı kına tahtı kiralama nasıl bulunur? Kına organizasyon fiyatları ortalama ne kadara mal oluyor? Tüm bu merak ettiğiniz soruların yanıtlarını veriyoruz...

KINA VİDEOLARI INSTEGRAM'DA TREND OLDU

Binlerce genç kızın kendi kına konseptlerini ya da kınalarında yaptıkları farklı aktiviteleri paylaşması ile kına gecesi organizasyonu yapan firmalara talepler yağmaya başladı. Ucuz kına organizasyonu firmalarında ise full doluluk yaşanıyor. Kraliçe tahtında omuzda salona girmek isteyen genç kızlardan, hamamda kına partisi yapmak isteyen hanımlara kadar farklı konseptlerde yüzlerce kına gecesi organizasyonu firması hizmet veriyor. Kına videolarının sıklıkla paylaşıldığı İnstagram’da ise kına gecesi organizasyonu ekipleri sürekli galerilerini güncel tutarak kendilerini tanıtıyor ve genç kızların ilgisini haliyle topluyor.

FİYATLAR HAYALLERE VE BEKLENTİLERE GÖRE DEĞİŞİYOR

Kına gecesi fiyatları konusunda net bir rakam olmamakla birlikte, kına gecesinde istenilen hizmetlere ve ekstraların talebine göre raklamlar değişiyor. Şehirden şehire hatta Avrupa yakasından Anadolu yakasına bile fark eden kına organizasyon fiyatları konusunda net bir rakam vermek doğru olmuyor. Kına gecesinde dansöz oynatmak isteyen ya da kına gecesinde özel içkili davet veren çiftler; bu taleplerinin ücretlendirmesini ekstra olarak ödüyor. Kına gecesi organizasyonu için seçilen mekanın kapasitesi, vereceği hizmetleri ve konumu da kına gecesi fiyatlarını da etkiliyor. Ekonomik kına organizasyonları firmaları arasında da kına gecesi fiyatları verilecek hizmetlere göre değiştiğinden, kına organizasyon şirketleri fiyatları diye net bir rakam yoktur. İstanbul’da Avrupa yakası ya da Anadolu yakasında da kına gecesi fiyatları tamamen sizin hayallerinize ve beklentilerinize göre değişiyor. 

Kına gecesi trendleri Geleneksel bir kına gecesi töreninde kullanılan malzemeler; Kına elbisesi Kına kaftanı veya bindallı Kına ayakkabısı Kına örtüsü-eldiveni (Kına yakılırken örtülecek duvak) Saç aksesuarı kullanmak isteyenler için kına tacı El Gülü (kına yakıldıktan sonra gelinin kullanacağı) Misafirler için el gülü Mum (Kına yakılacağı sırada gelinin etrafında dönecekler için ve kınanın üzerine koymak için mumlar   Kına Tepsisi Kına ve Çerez Sepeti Hediyelik Kına Çerez     Kına Fotoğrafçı Kameraman Dansöz Yeni trend eğlencelik malzemeler de var; Tefler Fotoğraf çekimlerinde kullanmak için anı çerçevesi-konuşma balonları    Shakira (veya Dansöz) kemeri    Misafirler için kına taçları/duvakları  Bolca mendil ve ayna Kına yakmak için süslü kına tepsisi

YENİGÜN ÖZEL

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
OSB'lerde yaklaşık 800 bin yeni istihdam hedefleniyor
OSB'lerde yaklaşık 800 bin yeni istihdam hedefleniyor
Yunanistan Dışişleri Bakanı Katrugalos konuştu
Yunanistan Dışişleri Bakanı Katrugalos konuştu