Oyun büyük , bunu anlamayanların beyni ise küçük...

Türk dünyası kurucularından rahmetli Yazgan Beyin  bilgilerinden faydalanarak bunları kaleme alma gereği duydum.

Avrupa devletleri 1830'lardan itibaren Ermenileri açtığı ajan okullarında yetiştirip kışkırtır ve silahlandırırken, Kürt olan toplulukları maşa olarak kullanmak için yetiştirmeye başladı.

Avrupalıların asıl hedefi Ermeni ve Kürt grupları kullanarak Türkiye’yi yerinde saydırmak ve bölmektir.

   Bu maksatla Türkiye Türklerinin kafasına "Doğu Anadolu Kürt bölgesidir ! Bölüneceksiniz " fikrini yerleştirmek istemektedirler.

Türkler bu toprakları alırken karşılarına ne Rum çıktı, ne Ermeni, ne de Kürt çıktı. Türkler Anadolu topraklarını Doğu Roma'dan aldılar.

Ne Doğu'da ne Batı'da tek santimetre kare vereceğimiz toprağımız yoktur.

Doğu'yu ve Güneydoğuyu ihmal ettiler diye  uydurmaca şeyler ile insanları masumlaştırıp  duygu sömürüsü ile acındırıyorlar.

Bir de utanmadan Türkiye halkları diyen bir sözde siyasi parti de yok değil.

Kardeşlerim  bu oyuna Türk milleti gelmeyeceğini tahmin ediyorum. Bunu deneyenlerin akıbeti korkunç olur diyorum.

Türk Devleti ,  büyük bir uygarlığın  adıdır.

Kimsenin gücü yetmez.

Burada yapacağımız tek şey Suriye ve Irak sınır bölgelerine Türk Devletlerinden yoksul insanları getirip ,  köyler , kasabalar  kurmaktır. Suriye ve Irak sınırına tampon vazifesi görecektir. Yoksa kimse kimseyi kandırmasın , o bölge insanlarının beyni  kirli emellerle dolmuş , yüz sene geçse de  o düşünceyi kimse silemez.

Düşünün , Said Nursî , Şeyh Sait , Talabani , Barzani , Apo  ve devamı. Hepsi hain ve düşman. Sırtını döndün mü hançeri yersin.

Bunu yeni Türkiye yüzyılında, disiplin, ehemmiyet, asayiş , mali kontrol , narkotik kontrol , sınır kontrol , v.s  ciddi önlemler.

Saygı ve sevgilerimle.

Kalın sağlıkla.